| Part Number | LED-BPL-SM-2X2-3M40-5CCT |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 40W, 30W, 20W |
| Weight | 20.00-lb |
| UPC | 810143710571 |
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 40W, 30W, 20W |