
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 41159 |
| Certificate | cETLus Listed, RoHS Compliant, Energy Star |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 91 |
| Dimmable | Yes |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 25000 |
| Lumens | 850 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 10W |
| Product Dimensions | 3.74-in X 3.74-in X 3.54-in |
| Weight | 1.00-lb |
| UPC | 046135411595 |

| Part Number | 41159 |
| Certificate | cETLus Listed, RoHS Compliant, Energy Star |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 91 |
| Dimmable | Yes |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 25000 |
| Lumens | 850 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 10W |
| Product Dimensions | 3.74-in X 3.74-in X 3.54-in |
| Weight | 1.00-lb |
| UPC | 046135411595 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter