
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | SWPUZDSW8CCT |
| Certificate | cUL/UL Listed, DLC Listed, IP65, RoHS Compliant |
| Color Temperature | Selectable |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 13000 lm |
| Maximum Voltage | 120-277V |
| Warranty | 5 Yr |
| Product Dimensions | 13.66-in X 9.68-in X 3.86-in |
| Weight | 9.50-lb |
WP SLIM 60/80/100W UNI CCT

| Part Number | SWPUZDSW8CCT |
| Certificate | cUL/UL Listed, DLC Listed, IP65, RoHS Compliant |
| Color Temperature | Selectable |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 13000 lm |
| Maximum Voltage | 120-277V |
| Warranty | 5 Yr |
| Product Dimensions | 13.66-in X 9.68-in X 3.86-in |
| Weight | 9.50-lb |
WP SLIM 60/80/100W UNI CCT
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter