
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | LED-SL-PNL-8R-3P22HL-5CCT-WH |
| Beam Angle | 110 |
| Certificate | cETLus Listed, Energy Star, FCC, JA8 Compliant, Title 24, Wet Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1850 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12W, 18W, 22W |
| Product Dimensions | 8.80-in X 8.80-in X 1.03-in |
| Weight | 1.25-lb |

| Part Number | LED-SL-PNL-8R-3P22HL-5CCT-WH |
| Beam Angle | 110 |
| Certificate | cETLus Listed, Energy Star, FCC, JA8 Compliant, Title 24, Wet Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1850 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12W, 18W, 22W |
| Product Dimensions | 8.80-in X 8.80-in X 1.03-in |
| Weight | 1.25-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter