| Part Number | LED-ALIN2-2FT-3P25-D-5CCT-WH |
| Certificate | DLC Listed, Dry Location, ETL Listed |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 27K/30K/35K/40K/50K |
| CRI | 90+ |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12.5W, 19W, 25W |
| Weight | 15.00-lb |
| UPC | 810143710120 |
2' Architectural Linear Downlight
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Color / Finish | White |
| CRI | 90+ |
| Dimmable | Yes |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12.5W, 19W, 25W |