| Part Number | LED-BPL-SM-2X4-3M50-5CCT |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 50W, 40W, 30W |
| Weight | 30.00-lb |
| UPC | 810143710588 |
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 50W, 40W, 30W |