
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 23502 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 87 |
| Dimmable | No |
| Lumens | 3390 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 60W |
| Weight | 15.92-lb |
F96T12/CWXSSCVP

| Part Number | 23502 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 87 |
| Dimmable | No |
| Lumens | 3390 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 60W |
| Weight | 15.92-lb |
F96T12/CWXSSCVP
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter