
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20903 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 85 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Mini Bi-Pin |
| Life Hours | 40000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 54W |
| Weight | 11.06-lb |
| UPC | 046135209031 |

| Part Number | 20903 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 85 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Mini Bi-Pin |
| Life Hours | 40000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 54W |
| Weight | 11.06-lb |
| UPC | 046135209031 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter