
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 22148 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 82 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 59W |
| Weight | 20.47-lb |
| UPC | 046135221484 |

| Part Number | 22148 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 82 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 59W |
| Weight | 20.47-lb |
| UPC | 046135221484 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter