
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 22140 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 30000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 25W |
| Weight | 13.65-lb |
| UPC | 046135221408 |
FO25841ECO

| Part Number | 22140 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 30000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 25W |
| Weight | 13.65-lb |
| UPC | 046135221408 |
FO25841ECO
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter