
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 22052 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 78 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 2475 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 9.85-lb |
| UPC | 046135220524 |

| Part Number | 22052 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 78 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 2475 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 9.85-lb |
| UPC | 046135220524 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter