
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 21779 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 85 |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2750 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 12.79-lb |

| Part Number | 21779 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 85 |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2750 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 12.79-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter