
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 21671 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 2620 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 9.85-lb |

| Part Number | 21671 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Medium Bi-Pin |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 2620 lm |
| Wattage | 32W |
| Weight | 9.85-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter