
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 21022 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 5000K |
| CRI | 85 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 30000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 54W |
| Weight | 13.40-lb |
| UPC | 046135210228 |

| Part Number | 21022 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 5000K |
| CRI | 85 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 30000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 54W |
| Weight | 13.40-lb |
| UPC | 046135210228 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter