
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20481 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 10000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 26W |
| Weight | 1.23-lb |
| UPC | 046135204814 |

| Part Number | 20481 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 4100K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 10000 |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 26W |
| Weight | 1.23-lb |
| UPC | 046135204814 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter