
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20458 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | Yes |
| Lamp Base | G24Q-3 |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 1310 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 21W |
| Weight | 6.96-lb |
| UPC | 046135204586 |

| Part Number | 20458 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3500K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | Yes |
| Lamp Base | G24Q-3 |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 1310 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 21W |
| Weight | 6.96-lb |
| UPC | 046135204586 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter