
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20314 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 82 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 720 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 13W |
| Weight | 4.12-lb |
| UPC | 046135203145 |

| Part Number | 20314 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 82 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 720 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 13W |
| Weight | 4.12-lb |
| UPC | 046135203145 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter