
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20284 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | 2GX7 |
| Life Hours | 10000 |
| Wattage | 13W |
| Weight | 4.12-lb |
| UPC | 046135202841 |

| Part Number | 20284 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | 2GX7 |
| Life Hours | 10000 |
| Wattage | 13W |
| Weight | 4.12-lb |
| UPC | 046135202841 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter