| Part Number | LED-ALIN2-8FT-3P100-UD-5CCT-WH |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 100W, 65W, 87.5W |
| Weight | 30.00-lb |
8' Architectural Linear Downlight
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 100W, 65W, 87.5W |