| Part Number | LED-ALIN2-2FT-L-3P50-D-5CCT-WH |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 25W, 37.5W, 50W |
| Weight | 20.00-lb |
| UPC | 810143710151 |
2' L-Shape Connector Downlight
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 25W, 37.5W, 50W |