| Part Number | LED-ALIN2-2FT-3P25-UD-5CCT-WH |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12.5W, 19W, 25W |
| Weight | 15.00-lb |
2' Architectural Linear Downlight
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 12.5W, 19W, 25W |