
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 64546 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | White |
| CRI | 75 |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 2600 lm |
| Number of Lights | 2 |
| Wattage | 70W |
| Weight | 6.30-lb |
| UPC | 046135645464 |

| Part Number | 64546 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | White |
| CRI | 75 |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 2600 lm |
| Number of Lights | 2 |
| Wattage | 70W |
| Weight | 6.30-lb |
| UPC | 046135645464 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter