
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 64479 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 7000 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 175W |
| Weight | 0.74-lb |

| Part Number | 64479 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 7000 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 175W |
| Weight | 0.74-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter