
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 64418 |
| Bulb Included | Yes |
| CRI | 70 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 3900 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 100W |
| Weight | 5.89-lb |
| UPC | 046135644184 |

| Part Number | 64418 |
| Bulb Included | Yes |
| CRI | 70 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 10000 |
| Lumens | 3900 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 100W |
| Weight | 5.89-lb |
| UPC | 046135644184 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter