
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 64043 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Lamp Base | E39 |
| Lumens | 9 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 175W |
| Weight | 0.47-lb |
| UPC | 046135640438 |

| Part Number | 64043 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Lamp Base | E39 |
| Lumens | 9 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 175W |
| Weight | 0.47-lb |
| UPC | 046135640438 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter