
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 64038 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E39 |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 26000 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 400W |
| Weight | 4.53-lb |
| UPC | 046135640384 |

| Part Number | 64038 |
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | Clear |
| Color Temperature | 4000K |
| CRI | 65 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E39 |
| Life Hours | 20000 |
| Lumens | 26000 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 400W |
| Weight | 4.53-lb |
| UPC | 046135640384 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter