
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 20892 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Bi-Pin |
| Wattage | 13W |
| Weight | 8.45-lb |
| UPC | 046135208928 |

| Part Number | 20892 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 82 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | Bi-Pin |
| Wattage | 13W |
| Weight | 8.45-lb |
| UPC | 046135208928 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter