
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 10765 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 2850K |
| CRI | 100 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | BA15d |
| Lumens | 280 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 30W |
| Weight | 3.35-lb |
| UPC | 046135107658 |

| Part Number | 10765 |
| Bulb Included | Yes |
| Color Temperature | 2850K |
| CRI | 100 |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | BA15d |
| Lumens | 280 lm |
| Number of Lights | 1 |
| Wattage | 30W |
| Weight | 3.35-lb |
| UPC | 046135107658 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter