| Part Number | LED-ALIN2-6FT-3P75-D-5CCT-WH |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 50W, 62.5W, 75W |
| Weight | 25.00-lb |
| UPC | 810143710137 |
6' Architectural Linear Downlight
Ships between 05/22/2026 - 05/28/2026
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 50W, 62.5W, 75W |