| Part Number | LED-CBT-TL-2X2-3P40-4CCT |
| Beam Angle | 110 |
| Certificate | cUL/UL Listed, DLC Listed, Title 24, FCC, Damp Location |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 2880 lm, 4200 lm, 4800 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V-277V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 24W, 35W, 40W |
| Product Dimensions | 23.74-in X 23.74-in X 3.15-in |
| Weight | 1.00-lb |
| UPC | 810143712971 |
Ships between 05/26/2026 - 05/29/2026
| Beam Angle | 110 |
| Life Hours | 50000 |
| Material | Aluminum |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 24W, 35W, 40W |