| Part Number | LED-CBT-2X2-5P40-5CCT |
| Beam Angle | 110 |
| Certificate | cUL/UL Listed, DLC Premium, Title 24, FCC, Damp Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 2500 lm, 3750 lm, 5000 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V-277V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 20W, 25W, 30W, 35W, 40W |
| Product Dimensions | 23.70-in X 23.70-in X 2.15-in |
| Weight | 1.00-lb |
| UPC | 810143712469 |
Ships between 05/26/2026 - 05/29/2026
| Beam Angle | 110 |
| Color / Finish | White |
| CRI | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Material | Aluminum |
| Warranty | 5 Yr |