| Part Number | 2CB2403BW |
| Certificate | cUL/UL Listed |
| Color / Finish | White |
| Heating Technology | Convection |
| Maximum Amperage | 1.5 Amp |
| Maximum Voltage | 240V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 350W |
| Product Dimensions | 6.75-in X 27-in X 3.19-in |
| Weight | 7.00-lb |
| UPC | 093319113103 |
CB BB 27" 240V 350W WHITE
A PDF viewer is required to view this product's information. Download Adobe Acrobat Viewer
Ships between 05/18/2026 - 05/20/2026
| Part Number | 2CB2403BW |
| Color / Finish | White |
| Maximum Amperage | 1.5 Amp |
| Maximum Voltage | 240V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 350W |
| Weight | 7.00-lb |
| UPC | 093319113103 |
CB BB 27" 240V 350W WHITE