| Part Number | HL220S/CCT |
| Certificate | cUL/UL Listed, Damp Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 4000K, 5000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 30000 lm |
| Maximum Voltage | 120V-277V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 180W, 200W, 220W |
| Product Dimensions | 24-in X 14.17-in X 1.57-in |
| Weight | 8.00-lb |
A PDF viewer is required to view this product's information. Download Adobe Acrobat Viewer
| Part Number | HL220S/CCT |
| Color / Finish | White |
| CRI | 80 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 30000 lm |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 180W, 200W, 220W |