| Part Number | ORB/M/927/FL/DIM120V/J/BL |
| Beam Angle | 35 |
| Certificate | ETL Listed, Title 24, cETLus Listed, FCC, Energy Star, Dry Location, BAA |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 2000 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 15W, 20W |
| Weight | 1.50-lb |
| Beam Angle | 35 |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 2000 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 15W, 20W |