
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | DD4-MS15W6IN5CCT-MS |
| Certificate | cETLus Listed, Wet Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1000 lm |
| Material | Die Cast Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 15W |
| Product Dimensions | 7.32-in X 7.32-in X 1.26-in |
| Weight | 2.00-lb |

| Part Number | DD4-MS15W6IN5CCT-MS |
| Certificate | cETLus Listed, Wet Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1000 lm |
| Material | Die Cast Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 15W |
| Product Dimensions | 7.32-in X 7.32-in X 1.26-in |
| Weight | 2.00-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter