| Part Number | LRE-4-10-120D-927/50 |
| Bulb Included | Yes |
| Certificate | ETL Listed, FCC, Title 24, Wet Location |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Efficacy | 70 lm/W |
| Lamp Type/Light Source | LED |
| Life Hours | 50000 |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 3 Yr |
| Wattage | 10W |
| Product Dimensions | 4.80-in X 4.80-in X 0.45-in |
| Weight | 5.00-lb |
6" 10W Round IC Rated Slim Panel Lite, 120V Triac Dimming, 90CRI, 27K,3K, 35K 4K, 5K CCT Adjustable, White
Ships between 05/29/2026 - 06/11/2026
| Bulb Included | Yes |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 2700K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Efficacy | 70 lm/W |
| Life Hours | 50000 |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 3 Yr |
| Wattage | 10W |
| Weight | 5.00-lb |