
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
Ships between 05/27/2026 - 06/01/2026
| Part Number | LBR30D605CCT |
| Bulb Type | BR30 |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| Country of Origin | China |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 15000 |
| Lumens | 650 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 9W |
| Wattage Equivalent | 60W Inc. |
| Weight | 0.50-lb |

Ships between 05/27/2026 - 06/01/2026
| Part Number | LBR30D605CCT |
| Bulb Type | BR30 |
| Color Temperature | 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K |
| Country of Origin | China |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 15000 |
| Lumens | 650 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 9W |
| Wattage Equivalent | 60W Inc. |
| Weight | 0.50-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter