
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
Ships between 05/29/2026 - 06/08/2026

Made in the U.S.A.
This item is proudly made in the United States of America.
| Part Number | 2SHE 20B1W, 47102 |
| Certificate | cUL/UL Listed |
| Country of Origin | USA |
| Electrical Phase | 1 Ph |
| Material | Metal |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 1 Yr |
| Wattage | 186W |
| Product Dimensions | 23-in X 23-in X 10.25-in |
| Weight | 38.00-lb |
| UPC | 650737471026 |

Ships between 05/29/2026 - 06/08/2026

Made in the U.S.A.
This item is proudly made in the United States of America.
| Part Number | 2SHE 20B1W, 47102 |
| Certificate | cUL/UL Listed |
| Country of Origin | USA |
| Electrical Phase | 1 Ph |
| Material | Metal |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 1 Yr |
| Wattage | 186W |
| Product Dimensions | 23-in X 23-in X 10.25-in |
| Weight | 38.00-lb |
| UPC | 650737471026 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter