
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | RAVL-24-9CP5NL-SV-TD-MB |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant, Damp Location |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 27K/30K/35K/40K/50K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1800 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 25W |
| Product Dimensions | 23.9-in X 4.7-in X 3.8-in |
| Weight | 1.50-lb |

| Part Number | RAVL-24-9CP5NL-SV-TD-MB |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant, Damp Location |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 27K/30K/35K/40K/50K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 1800 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 25W |
| Product Dimensions | 23.9-in X 4.7-in X 3.8-in |
| Weight | 1.50-lb |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter