
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | STLHD65-WW-100 |
| Certificate | JA8 Compliant, Damp Location |
| Color Temperature | 5000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 210 lm |
| Maximum Voltage | 24V |
| Weight | 3.33-lb |
| UPC | 714176037509 |
A PDF viewer is required to view this product's information. Download Adobe Acrobat Viewer

| Part Number | STLHD65-WW-100 |
| Certificate | JA8 Compliant, Damp Location |
| Color Temperature | 5000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 210 lm |
| Maximum Voltage | 24V |
| Weight | 3.33-lb |
| UPC | 714176037509 |
A PDF viewer is required to view this product's information. Download Adobe Acrobat Viewer
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter