| Part Number | KT-LED10PSWD-4B-9CSF-DIM-B |
| Beam Angle | 110 |
| Certificate | cUL/UL Listed, Energy Star, Title 20, Title 24, RoHS Compliant, Wet Location |
| Dimmable | Yes |
| Efficacy | 88 lm/W |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 840 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 6W, 8W, 10W |
| Product Dimensions | 5.06-in X 5.06-in X 1.63-in |
| Weight | 0.50-lb |
| UPC | 843654167770 |
Ships between 06/01/2026 - 06/15/2026
| Beam Angle | 110 |
| Dimmable | Yes |
| Efficacy | 88 lm/W |
| Lamp Base | E26 |
| Life Hours | 50000 |
| Lumens | 840 lm |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 5 Yr |
| Wattage | 6W, 8W, 10W |