
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 62-2412 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Vintage Brass |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2960 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120-277V |
| Wattage | 37W |
| Product Dimensions | 19.09-in X 19.09-in X 2.05-in |
| Weight | 6.00-lb |
| UPC | 45923407314 |

| Part Number | 62-2412 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Vintage Brass |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2960 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120-277V |
| Wattage | 37W |
| Product Dimensions | 19.09-in X 19.09-in X 2.05-in |
| Weight | 6.00-lb |
| UPC | 45923407314 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter