
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 62-2405 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Anodized Bronze |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2720 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 34W |
| Product Dimensions | 40.94-in X 13.78-in X 10.63-in |
| Weight | 7.00-lb |
| UPC | 45923407390 |

| Part Number | 62-2405 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Anodized Bronze |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Life Hours | 30000 |
| Lumens | 2720 lm |
| Material | Aluminum |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 34W |
| Product Dimensions | 40.94-in X 13.78-in X 10.63-in |
| Weight | 7.00-lb |
| UPC | 45923407390 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter