
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 60-8728 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Brass |
| Lamp Base | E26 |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 100W |
| Product Dimensions | 17.13-in X 15.35-in X 15.35-in |
| Weight | 9.90-lb |
| UPC | 45923408373 |

| Part Number | 60-8728 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant |
| Color / Finish | Brass |
| Lamp Base | E26 |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 100W |
| Product Dimensions | 17.13-in X 15.35-in X 15.35-in |
| Weight | 9.90-lb |
| UPC | 45923408373 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter