
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | S11191 |
| Beam Angle | 320 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant, Wet Location |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | Selectable |
| CRI | 83 |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 420 lm |
| Material | PVC |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 9W |
| Product Dimensions | 10.24-in X 6.89-in X 5.82-in |
| Weight | 5.82-lb |
| UPC | 45923408922 |

| Part Number | S11191 |
| Beam Angle | 320 |
| Certificate | cETLus Listed, FCC, RoHS Compliant, Wet Location |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | Selectable |
| CRI | 83 |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 420 lm |
| Material | PVC |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 9W |
| Product Dimensions | 10.24-in X 6.89-in X 5.82-in |
| Weight | 5.82-lb |
| UPC | 45923408922 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter