
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 62-1761, 62/1761 |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90+ |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 650 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 10W |
| Weight | 15.85-lb |
| UPC | 045923627187 |

| Part Number | 62-1761, 62/1761 |
| Color / Finish | White |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90+ |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 650 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120V |
| Wattage | 10W |
| Weight | 15.85-lb |
| UPC | 045923627187 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter