
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 62-1226, 62/1226 |
| Beam Angle | 180 |
| Color / Finish | Matte Black |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 1550 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120/277V |
| Wattage | 20W |
| Weight | 2.50-lb |
| UPC | 045923612268 |
14 Inch LED Cloud Fixture 0-10V Dimming; CCT Selectable

| Part Number | 62-1226, 62/1226 |
| Beam Angle | 180 |
| Color / Finish | Matte Black |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 1550 lm |
| Material | Steel |
| Maximum Voltage | 120/277V |
| Wattage | 20W |
| Weight | 2.50-lb |
| UPC | 045923612268 |
14 Inch LED Cloud Fixture 0-10V Dimming; CCT Selectable
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter