
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | IR5-BK-LM-52 |
| Certificate | cETLus Listed, Damp Location |
| Color / Finish | Light Maple, Matte Black |
| Maximum Voltage | 110V, 220V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Wattage | 32W |
| Product Dimensions | 52-in X 52-in X 10-in |
| Weight | 18.00-lb |
| UPC | 840059619613 |
Irene-5 five-blade paddle fan in Matte Black finish with 52" with light maple blades

| Part Number | IR5-BK-LM-52 |
| Certificate | cETLus Listed, Damp Location |
| Color / Finish | Light Maple, Matte Black |
| Maximum Voltage | 110V, 220V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Wattage | 32W |
| Product Dimensions | 52-in X 52-in X 10-in |
| Weight | 18.00-lb |
| UPC | 840059619613 |
Irene-5 five-blade paddle fan in Matte Black finish with 52" with light maple blades
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter