
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | 62-470, 62/470 |
| Certificate | Prop65 |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 30000 |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 3 Yr |
| Wattage | 25W |
| Product Dimensions | 14-in X 14-in X 3.13-in |
| Weight | 15.60-lb |
| UPC | 045923674631 |

| Part Number | 62-470, 62/470 |
| Certificate | Prop65 |
| Color / Finish | Black |
| Color Temperature | 3000K |
| CRI | 90 |
| Dimmable | Yes |
| Life Hours | 30000 |
| Maximum Voltage | 120V |
| Warranty | 3 Yr |
| Wattage | 25W |
| Product Dimensions | 14-in X 14-in X 3.13-in |
| Weight | 15.60-lb |
| UPC | 045923674631 |
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter