
Image may not depict product actual color, inclusions or accessories
| Part Number | FG4300-LED40-S |
| Beam Angle | 15 |
| Bulb Included | Yes |
| Certificate | ETL Listed, Wet Location |
| Color / Finish | Bronze |
| Color Temperature | 2700K |
| Lamp Type/Light Source | LED |
| Material | Fiberglass, Glass |
| Wattage | 40W |
| Product Dimensions | 14-in X 12.19-in X 12.19-in |
| Weight | 15.60-lb |
FIBERGLASS WELL LIGHT PAR56 LED 40W SPOT 120V

| Part Number | FG4300-LED40-S |
| Beam Angle | 15 |
| Bulb Included | Yes |
| Certificate | ETL Listed, Wet Location |
| Color / Finish | Bronze |
| Color Temperature | 2700K |
| Lamp Type/Light Source | LED |
| Material | Fiberglass, Glass |
| Wattage | 40W |
| Product Dimensions | 14-in X 12.19-in X 12.19-in |
| Weight | 15.60-lb |
FIBERGLASS WELL LIGHT PAR56 LED 40W SPOT 120V
Your voice matters. Be the first to leave a review and help other pros shop smarter